Polerowny beton - zalety rozwiązania


Technologia betonu polerowanego pozwala szybko uzyskać trwałą i efektowną posadzkę w biurze, domu czy zakładzie przemysłowym.

Polega ona na specjalistycznej obróbce powierzchni betonowej (nowej lub eksploatowanej) metodami szlifierskimi i polerskimi, przy użyciu odpowiednio dobranej, profesjonalnej chemii. Technologia doskonale sprawdza się przy renowacji starych, zniszczonych, nieestetycznych posadzek.

Regeneracja posadzek

Ze względu na szczególne walory użytkowe i wizualne, posadzki z betonu szlifowanego wykonuje się w zakładach produkcyjnych, sklepach, hurtowniach, biurowcach, centrach logistycznych, placówkach medycznych i edukacyjnych, ośrodkach sportowych, obiektach sakralnych oraz na dworcach, lotniskach i parkingach. Znajduje również zastosowanie w budownictwie jedno- i wielorodzinnym.

Długoletnia żywotność i lustrzany blask

Regeneracja posadzki wpływa na estetyke powierzchni, ponadto przekłada się na bezpieczeństwo i komfort pracy w hali lub magazynie. Usługa ta może okazać się także niezbędna w innych okolicznościach, na przykład w trakcie dostosowywania wynajmowanej przestrzeni do wymogów nowego zakładu pracy.

Dlaczego warto?


DESIGN

Faktura zbliżona do marmuru
i różne opcje wykończenia
(wysoki połysk, półmat, mat)
FUNKCJONALNOŚĆ

Wysoka odporność na
obciążenia, ścieranie, pylenie
i środki chemiczne oraz
łatwe czyszczenie
EKO-ROZWIĄZANIE

Szybka, stosunkowo prosta
i ekonomiczna realizacja
z minimalną ilością odpadów

Chcesz odmienić wyglą betonowej posadzki?


Zamów bezpłatną wycenę


Darmowa
prezentacja
5 lat
gwarancji