Szlifowanie betonu,
nowa marka, więcej możliwości


Marka Regeneracja Posadzek powstała na bazie wieloletniego doświadczenia jej założycieli w branży oznakowania poziomego.

Właścicielem marki Regeneracja Posadzek jest firma Oznakowanie Poziome, która od 2002 roku specjalizuje się malowaniu i usuwaniu oznakowania poziomowego. Rozszerzyliśmy naszą ofertę o usługi polerowania, czyszczenia, konserwacji i napraw posadzek betonowych, aby zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Regeneracja posadzkiFrezowanie betonuNaprawa posadzki betonowejRegeneracja posadzki przemysłowejSzlifowanie betonuBeton polerowany


Prace związane z szlifowaniem betonu realizujemy przede wszystkim w obiektach przemysłowych, halach, magazynach, fabrykach, garażach, parkingach podziemnych oraz terenach przyzakładowych w całej Polsce. Zawsze przestrzegamy obowiązujących norm i przepisów BHP.

Naszą misją jest wspieranie Klientów w optymalizacji organizacji ruchu, zwiększaniu bezpieczeństwa i efektywności pracy oraz budowaniu pozytywnego wizerunku firmy wśród pracowników, klientów i kontrahentów.


Dlaczego warto nam zaufać?PROFESIONALIZM

Działamy terminowo
i precyzyjnie, zgodnie z BHP
ROZWÓJ

Inwestujemy w nowe
technologie i podnosimy kwalifikacje
DOŚWIADCZENIE

Posiadamy liczne referencje
od Klientów z całej PolskiChcesz odmienić wyglą betonowej posadzki?


Zamów bezpłatną wycenę


Darmowa
prezentacja
5 lat
gwarancji