Strona główna Naprawa dylatacji Panel kompozytowy FloorBridge®

Panel kompozytowy FloorBridge®

FloorBridge® jest światowym liderem w produkcji prefabrykowanych paneli tworzonych z kompozytu polimerowego, który dodatkowo wzmocniony został włóknami węglowymi. Po ich zamontowaniu można je szlifować razem z betonem w celu uzyskania równej i płaskiej posadzki nieosiągalnej dla innych systemów dylatacji. Ze względu na brak na powierzchni paneli elementów stalowych nie musisz martwić się o ich korozję, co przekłada się na wydłużenie ich żywotności.

Niezawodny panel kompozytowy FloorBridge®

Panele kompozytowe mogą być stosowanie zarówno w zupełnie nowych, jak i już działających obiektach przemysłowych, co znacznie zwiększa ich funkcjonalność. Ponadto niezaprzeczalną zaletą jest możliwość ich dowolnego łączenia z betonem, asfaltem oraz żywicami. System dylatacyjny FloorBridge® jest niezwykle prosty i komfortowy w montażu, co pozwala na swobodne korzystanie z niego nawet po 12 godzinach od osadzenia w podłożu. Ponadto jest wyjątkowo odporny na zmiany pogody i działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych.

Panel kompozytowy FloorBridge® – nowoczesne technologia

Decydując się na wymianę dylatacji, warto skorzystać z usług zaufanej i profesjonalnej firmy. W naszej pracy kierujemy się przejrzystością w kontakcie z klientami oraz pełnym zaangażowaniem podczas wykonywania powierzanych nam zleceń. Dzięki skorzystaniu z naszych usług podłoga w Twoim zakładzie odzyska estetyczny wygląd, a Ty będziesz zadowolony ze zwiększonego komfortu pracy. Ponadto w wyniku naprawy dylatacji możesz liczyć na znaczne obniżenie hałasu podczas przejazdu wózków widłowych i innych maszyn oraz brak ograniczeń dotyczących prędkości jazdy.

Jest to innowacyjna technologia, która nie tylko pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy poprzez obniżenie kosztów związanych z eksploatacją sprzętu transportowego, ale także przyczynia się do poprawy komfortu pracowników w trakcie wykonywania przez nich obowiązków, dzięki zmniejszeniu dolegliwości bólowych pleców. Zastosowanie tego typu podłogi ma też swoje odzwierciedlenie w łatwiejszym utrzymaniu czystości w zakładzie, co pozytywnie wpływa na estetykę i higienę miejsca pracy.

Panele kompozytowe – oferta

W naszej firmie działamy w sposób skuteczny i szanujemy czas naszych klientów, dlatego nie musisz obawiać się o znaczną ingerencję z naszej strony w przebieg działań wykonywanych na terenie Twojego zakładu lub magazynu. Wszelkie prace staramy się przeprowadzać w takich terminach, aby nie powodować przestojów w przedsiębiorstwach. Do wszystkich zleceń podchodzimy w indywidualny i profesjonalny sposób, ponieważ zależy nam na Twojej satysfakcji po skorzystaniu z naszych usług.

Jesteśmy fachowcami, którzy znają się na swojej pracy, dlatego wszystkie czynności wykonujemy w staranny i solidny sposób, aby efekt naszych działań był trwały. Przykładamy się do realizacji zleceń, co wpływa na budowanie dobrych relacji z klientami, o czym świadczą pozytywnie opinie o naszej firmie. Jest to dla nas ważna kwestia, ponieważ pozwala na zdobycie zaufania zleceniodawców.
Chcesz odmienić wygląd betonowej posadzki?


Zamów bezpłatną wycenę


Darmowa
prezentacja
5 lat
gwarancji