Strona główna Regeneracja posadzek Doczyszczanie posadzek

Czyszczenie posadzek przemysłowych, czyszczenie betonu

Czyszczenie posadzek przemysłowych przy użyciu nowoczesnych technik

Przemysłowa podłoga jest stale narażona na rozmaite zanieczyszczenia, w tym trudne do usunięcia ciecze czy stare oznakowania, do których z łatwością przylega kurz. Beton dodatkowo ma porowatą strukturę, przez co samodzielne czyszczenie posadzki betonowej bywa niezwykle utrudnione, a w niektórych przypadkach nawet niewykonalne. Przy czyszczeniu tego rodzaju powierzchni sprawdzą się profesjonalne techniki oferowane przez specjalistów marki Regeneracja Posadzek.

Odnawiamy podłogi betonowe nawet na bardzo dużych przestrzeniach — w magazynach, halach produkcyjnych, garażach czy fabrykach, ale zachęcamy do skorzystania z naszych usług również osoby prywatne lub mniejsze firmy. Pracujemy z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i stosujemy się do wytycznych określonych przepisami obowiązującymi w danym przedsiębiorstwie, dzięki czemu otrzymujesz gwarancję wysokiej jakości proponowanych przez nas usług. Na tak przygotowaną nawierzchnię można nakleić taśmy, które zdecydowanie ułatwią organizację przestrzeni, a tym samym poprawią wydajność pracy.

Kompleksowe czyszczenie powierzchni betonowych

Każda powierzchnia wymaga innego, specjalistycznego traktowania, podobnie jak rodzaj usuwanego zabrudzenia. Dlatego przed przystąpieniem do pracy dobieramy odpowiednie środki pielęgnacyjne oraz urządzenia. Bierzemy pod uwagę również warunki atmosferyczne panujące w danym pomieszczeniu. Dzięki temu możesz powierzyć nam czyszczenie posadzek betonowych bez obaw o ostateczny wygląd firmowej podłogi. Nasze działania obejmują:

  • usuwanie oznakowania poziomego,
  • mechaniczne czyszczenie podłóg z plam oleju, innych cieczy czy kleju,
  • usuwanie śladów po obuwiu czy oponach,
  • naprawę posadzek,
  • konserwację oraz impregnowanie powierzchni,
  • szlifowanie i polerowanie betonu.

Profesjonalny sprzęt do czyszczenia posadzek betonowych

W pracy korzystamy z nowoczesnych urządzeń ułatwiających sprawne i przede wszystkim skuteczne działanie. Nasze szlifierki, opryskiwacze oraz zacieraczki oferują różnorodny styl wykończenia polerowanej nawierzchni, zależny od preferencji klienta. Spośród nich możesz wybrać na przykład fakturę przypominającą marmur, idealną do reprezentacyjnych miejsc, a także bardziej lub mniej matowy efekt. Czyszczenie posadzek przemysłowych powinno opierać się na używaniu środków chemicznych bezpiecznych dla przebywającego w pobliżu człowieka, dlatego wybieramy sprawdzoną, atestowaną chemię. Zarówno nasz sprzęt, jak i stosowane preparaty czyszczące nie wpływają negatywnie na strukturę podłogi, nie niszczą jej ani nie obniżają trwałości. Co więcej, po czyszczeniu przeprowadzimy impregnację poprawiającą odporność na obciążenia, zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne, takie jak ścieranie, odpryskiwanie czy pękanie.

Nie tylko estetyczny wygląd — atuty betonowej posadzki

Profesjonalne urządzenia sprawiają również, że dużym walorem proponowanych przez nas rozwiązań jest szybka realizacja w porównaniu do innych dostępnych metod pielęgnacji podłóg betonowych. Przygotowana przez nas powierzchnia w przyszłości będzie łatwiejsza do sprzątania, w tym zmywania oraz zamiatania. Czyszczenie posadzek pozwala uzyskać efekt praktycznie nowej podłogi, dlatego opłaca się zdecydowanie bardziej niż wymiana obecnej nawierzchni. Dzięki temu jest to opcja idealna w przypadku zmiany charakteru działalności danego miejsca czy wymogów. Mechaniczne czyszczenie betonu to też minimalizacja ilości odpadów, a co za tym idzie korzystne dla środowiska oraz ekonomiczne rozwiązanie. Dobrze zakonserwowana posadzka betonowa nie pyli, co zdecydowanie ułatwia pracę, również osobom uczulonym na kurz.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszej firmy Regeneracja Posadzek, dzięki której nieestetyczną podłogę uda się przemienić w efektowną nawierzchnię. Zapewniamy krótkie terminy realizacji oraz możliwość konsultacji z doświadczonym specjalistą. Możesz również uzyskać bezpłatną wycenę planowanych działań, która ułatwi organizację budżetu.
Chcesz odmienić wygląd betonowej posadzki?


Zamów bezpłatną wycenę


Darmowa
prezentacja
5 lat
gwarancji