Strona główna Szlifowanie posadzek

Szlifowanie posadzek

Kompleksowe szlifowanie posadzek betonowych

Zajmujemy się profesjonalnym szlifowaniem posadzek betonowych, wykorzystując innowacyjne technologie, markowy sprzęt oraz preparaty, których skuteczność potwierdzona została badaniami. Nasze usługi skierowane są zarówno do przedsiębiorstw przemysłowych, instytucji, jak i Klientów indywidualnych. Znajdujące się w maszynach diamentowe narzędzia bez problemu poradzą sobie z każdym rodzajem betonowej powierzchni.

W trakcie pracy podejmowane są następujące kroki:

  • usunięcie zniszczonej warstwy zewnętrznej,
  • regeneracja ubytków,
  • równanie i wygładzanie powierzchni,
  • dokładne szlifowanie,
  • utwardzenie przy pomocy preparatów chemicznych,
  • końcowe polerowanie.

Jak każdy rodzaj nawierzchni beton również podlega działaniu czasu. Posadzka brudzi się, niszczy, traci swoje pierwotne właściwości, a ponadto zaczyna nieestetycznie wyglądać. Regeneracja wyeksploatowanej posadzki jest znacznie bardziej opłacalna niż zrywanie jej i wylewanie od nowa. Zajmuje też mniej czasu, co jest ważne w przypadku firm, które nie mogą sobie pozwolić na przestoje w działalności.

Szlifowanie posadzki betonowej – zalety

Posiadamy duże doświadczenie w szlifowaniu i regenerowaniu posadzek betonowych, więc jesteśmy w stanie ograniczyć zużycie materiałów oraz wykonać usługę w ekspresowym tempie. Dzięki temu zyskasz wymierne oszczędności. Ponadto oszlifowana powierzchnia po zakończonej pracy cechuje się zwiększoną wytrzymałością, jest lśniąca i odporna na uszkodzenia, więc jej żywotność zostaje przedłużona, a koszty eksploatacyjne obniżają się.

Chemia, z której korzystamy w trakcie szlifowania posadzek betonowych posiada wymagane atesty i jest bezpieczna dla środowiska naturalnego. Zregenerowaną posadzkę łatwo będzie utrzymać w czystości. Jakość naszych usług potwierdzają certyfikaty i udzielana 5-letnia gwarancja.
Szlifowanie posadzek betonowych planujemy w taki sposób, aby w jak najmniejszym stopniu wpływać na regularną pracę, przebywających na terenie obiektu osób. Cechuje nas elastyczne podejście, więc
dostosujemy się do zaproponowanego przez Ciebie terminu.

Opłacalne szlifowanie posadzek betonowych

Ceny oferowanych usług ustalane są indywidualnie i zależą od wielkości szlifowanej powierzchni, stopnia jej zużycia oraz generalnego poziomu skomplikowania prac, które będziemy musieli wykonać. Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne promocje.
Po wykonaniu zlecenia nasi pracownicy przekażą Ci przydatne informacje na temat właściwej eksploatacji i konserwacji posadzki, abyś jak najdłużej cieszył się efektem uzyskanym dzięki naszym usługom.
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości bądź pytania związane z ofertą, skontaktuj się z nami jak najszybciej, telefonicznie lub mailowo. Udzielimy szczegółowych informacji, umówimy się na darmową wycenę i doradzimy w wyborze najlepszej metody regeneracji powierzchni.
Pięknie wyglądająca, trwała posadzka betonowa podnosi prestiż każdego obiektu, a zwrot z inwestycji następuje w bardzo krótkim czasie. Nie zwlekaj – skorzystaj z naszych usług już dziś!

Czytaj więcej

Gdzie i dla kogo wykonujemy szlifowanie betonu?

Wychodzimy z założenia, że wygląd otoczenia w dużym stopniu wpływa na nastawienie do życia czy tworzenie w budynku i na jego zewnątrz warunków sprzyjających zarówno odpoczynkowi, jak i prowadzeniu biznesu, nawiązywaniu współpracy, podpisywaniu kontaktów itp. Dlatego nasza oferta jest kompleksowa i nie ograniczamy jej tylko do jednej grupy klientów. Szlifowanie posadzki betonowej oferujemy zarówno kontrahentom biznesowym, jak i osobom prywatnym.

Szlifowanie betonu przeprowadzamy na podjazdach, w patio, w obiektach biurowych, na parkingach, w domach, w garażach, magazynach, halach przemysłowych oraz w innych obiektach, których podłoże wymaga odświeżenia. Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje publiczne, spółdzielnie mieszkaniowe i właścicieli prywatnych domów.

Jak działamy?

Zdajemy sobie sprawę, że w siedzibach przedsiębiorstw szlifowanie posadzki betonowej może stanowić pewne utrudnienie dla użytkowników obiektów i to zarówno pracowników danych firm, jak i interesantów itp. Dzieje się tak, ponieważ podczas szlifowania betonu unosi się pył. Trzeba również liczyć się z tym, że jest to działanie dość hałaśliwe.

Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Oferujemy dostosowanie terminu oraz godziny, w której rozpoczniemy wykonywanie pracy do oczekiwań i możliwości zleceniodawcy. Jesteśmy elastyczni i na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych klientów.

Co zyskujesz, stawiając na szlifowanie posadzki betonowej przez naszą ekipę?

Szlifując beton, nadajemy posadzce estetyczny wygląd, przywracamy jej dawny blask. Jednym z największych problemów wynikających z eksploatowania betonowego podłoża jest jego matowa struktura, która pojawia się jako efekt zniszczenia powierzchni. Celem naszych działań jest przede wszystkim likwidacja tego niepożądanego wyglądu i uzyskanie efektu wysokiego połysku, który prezentuje się wyjątkowo pięknie.

Dodatkowym atutem jest fakt, że połyskliwa posadzka odbija i rozprasza światło. Dzięki temu wnętrze budynku staje się jaśniejsze, a kiedy włączone są lampy, na podłodze powstają efektowne świetliste odbicia, co tworzy przyjemny nastrój. Dzięki temu wnętrze zyskuje „nowe życie”.

Pamiętaj, że „jak cię widzą, tak cię piszą”. Dzięki naszej usłudze Twój budynek zacznie znowu wyglądać profesjonalnie i prestiżowo, co pomoże w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy i budowaniu zaufania w oczach klientów. W takim otoczeniu łatwiej o prowadzenie biznesu, pozyskiwanie nowych kontrahentów, podpisywanie intratnych kontraktów.

Dlaczego na koniec przeprowadzamy polerowanie?

Wszystkie usługi szlifowania betonu kończymy polerowaniem. Jest to dodatkowe działanie, które pozwala jeszcze bardziej uwydatnić uzyskany wcześniej efekt wysokiego połysku. Wypolerowana posadzka jeszcze lepiej rozprasza światło, tworząc we wnętrzu przyjemny klimat. Co więcej, dzięki temu procesowi podłoże zostaje zaimpregnowane, zwiększa się jego odporność na ścieranie i matowienie. Polerowanie po szlifowaniu posadzki betonowej pozwala jej na dłużej zachować piękną prezencję.
Chcesz odmienić wygląd betonowej posadzki?


Zamów bezpłatną wycenę


Darmowa
prezentacja
5 lat
gwarancji