Strona główna Szlifowanie betonu Poznań

Szlifowanie betonu Poznań

W ofercie naszej firmy obejmującej usługi związane z polerowaniem, czyszczeniem i szlifowaniem posadzek betonowych znajdziesz również usługę szlifowania betonu w Poznaniu. Od lat zajmujemy się szlifowaniem posadzek betonowych, z jak największą dokładnością i profesjonalizmem. Do naszej pracy wykorzystujemy nowoczesny technologicznie sprzęt najlepszych marek, innowacyjne technologie, a także korzystamy z przebadanych pod względem skuteczności preparatów. Nasze maszyny wyposażone są w narzędzia wykonane z zastosowaniem diamentów, dzięki czemu bez żadnych trudności radzą sobie ze wszystkimi rodzajami betonowej nawierzchni. Te elementy w połączeniu z naszą szeroką wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie sprawia, że oferowane przez naszą firmę usługi zawsze są wykonywane na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto zdecydować się na szlifowanie betonu w Poznaniu?

Mimo dużej wytrzymałości betonowych posadzek tak samo, jak na wszystkim innym na nich również z czasem widać ślady zużycia. Oprócz tego, że na nawierzchni pojawiają się trwałe zabrudzenia, niszczeje, a także traci swoje właściwości. Przede wszystkim taka nawierzchnia staje się nieestetyczna.

Na szczęście w przypadku, gdy wygląd posadzki zaczyna Ci przeszkadzać, nie musisz całkowicie jej wymieniać. Zniszczoną posadzkę wystarczy odnowić, co jest znacznie tańszą opcją niż zdecydowanie się na położenie jej od nowa, a także znacznie krótsze, dzięki czemu cała usługa nie trwa zbyt długo. Świadczone przez nas usługi kierowane są zarówno do przedsiębiorstw, instytucji, jak i do klientów indywidualnych. Po przeprowadzeniu całego procesu szlifowania betonu Twoja posadzka zyska większą wytrzymałość niż wcześniej, obniżając koszty jej dalszego zużycia. Zleconą przez Ciebie usługę wykonujemy ekspresowo i profesjonalnie, wykorzystując chemię posiadającą wszystkie wymagane atesty, a także będącą bezpieczną dla środowiska. Najlepszymi dowodami na naszą skuteczność i doświadczenie w szlifowaniu betonu w Poznaniu są posiadane przez nas certyfikaty i oferowana przez nas gwarancja na 5 lat.

Jak przebiega proces szlifowania betonu w Poznaniu?

Proces szlifowania betonowej posadzki w Poznaniu składa się z kilku ważnych etapów, podczas których podejmowane są niezbędne działania. Na początku zajmujemy się usunięciem zniszczonej warstwy wierzchniej. Następnym krokiem jest precyzyjne wypełnienie wszystkich ubytków w posadzce, po tym następuje etap wyrównywania i wygładzania powierzchni. Następnie zaczynamy proces dokładnego szlifowania naprawionej posadzki i utwardzania jej, dzięki wykorzystaniu naszych preparatów chemicznych. Ostatnią częścią całego procesu zawsze jest robione przez nas końcowe polerowanie, które jest uzupełniającym działaniem dającym możliwość jeszcze lepszego uwydatnienia uzyskanego efektu wysokiego połysku. Dodatkowo wypolerowana w ten sposób posadzka znacznie lepiej rozprasza odbijające się od niej światło, a także zdecydowanie zwiększa efekt impregnacji, pozwalając posadzce na znacznie dłuższe utrzymanie pięknego wyglądu świeżo wyszlifowanego betonu. Cenę szlifowania betonu ustalamy indywidualnie, oferując najlepszą możliwą ofertę w dostosowaniu do wielkości powierzchni i poziomu skomplikowania prac.
Chcesz odmienić wygląd betonowej posadzki?


Zamów bezpłatną wycenę


Darmowa
prezentacja
5 lat
gwarancji