Strona główna Naprawa dylatacji Technologia FLEX – wymiana silikonu

Technologia FLEX – wymiana silikonu

Betonowe posadzki są użytkowane najczęściej w budynkach przemysłowych, jednak obecnie spotyka się je coraz częściej również w innych obiektach. Swoją popularność zawdzięczają znakomitym właściwościom, dzięki którym są w stanie wytrzymać długie lata, zachowując dobry wygląd. Zwłaszcza, że dzięki nowoczesnym rozwiązaniom nawet spore uszkodzenia na jej powierzchni, które powstają w wyniku intensywnej eksploatacji, mogą zostać szybko usunięte. Oferujemy kompleksowe usługi, a w tym naprawę dylatacji z wykorzystaniem technologii FLEX! Szczeliwo poliuretanowe pozwala na idealne wypełnienie szczelin i dalsze użytkowanie powierzchni.

Dylatacje FLEX

FLEX– technologia

Wraz z upływem czasu każdy sprzęt w naszym domu ulega usterkom. Aby im zaradzić, wystarczy wiedzieć, co jest powodem awarii. Identyczna sytuacja występuje w przypadku betonowych posadzek. Najczęściej dochodzi do uszkodzeń szczelin dylatacyjnych, szczególnie jeśli dana nawierzchnia jest bardzo często używana, poddawana sporym obciążeniom lub pod nią znajdują się grunty o różnych właściwościach. Jedną z najchętniej wybieranych przez naszych klientów metod regeneracji i przywrócenia należytego stanu szczelinom dylatacyjnym jest technologia FLEX. Jednoskładnikowe szczeliwo poliuretanowe to znakomity materiał do tego typu prac. Cechuje się elastycznością, przyczepnością oraz odpornością na wodę, tak więc jest to rozwiązanie na długie lata. Tworzy swego rodzaju uszczelnienie o innowacyjnej strukturze. Aby regeneracja posadzki przebiegła pomyślnie, należy działać zadaniowo. Zastosowanie uszczelniacza wpływa również na zminimalizowanie dostawania w szczeliny się zabrudzeń. Zabezpieczona powierzchnia jest łatwiejsza w konserwacji, a sprzątanie jej będzie znacznie prostsze i szybsze.

Wymiana silikonu – technologia FLEX

Z czasem każda posadzka betonowa ulega licznym uszkodzeniom i przestaje być idealnie równa. Aby przywrócić jej dawny wygląd i zachować funkcjonalność, zalecamy wymianę silikonu. Cena takiej usługi jest atrakcyjna, ponieważ zabieg nie wymaga tak wysokich nakładów finansowych jak kompleksowa wymiana podłoża. Rozwiązanie to bywa z powodzeniem stosowane w wielu zakładach przemysłowych oraz obiektach takich jak m.in. szpitale, centra handlowe, hale, magazyny, a nawet domy mieszkalne. Technologia jest przydatna zwłaszcza wówczas, gdy liczy się czas. Powierzchnia może być użytkowana już po upływie kilkunastu godzin od ukończenia pracy, co sprawia, że nie ma ryzyka przestojów.

Cechuje nas wieloletnie doświadczenie. Stale się uczymy i śledzimy rozwój technologii w naszej branży. Wykwalifikowany zespół poradzi sobie z każdą naprawą dylatacji konstrukcyjnych betonu. Naszym celem jest świadczenie usług jak najwyższej jakości, co wiąże się z tym, że do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie. Zachowujemy elastyczność, aby móc dopasować się do potrzeb oraz wymagań zleceniodawców. Stosujemy się do wszelkich norm oraz zasad, w tym oczywiście BHP. Korzystamy z bezpiecznych produktów. Każda przeprowadzona usługa naprawy dylatacji wiąże się z udzieleniem gwarancji.
Chcesz odmienić wygląd betonowej posadzki?


Zamów bezpłatną wycenę


Darmowa
prezentacja
5 lat
gwarancji