Strona główna Regeneracja posadzek Beton polerowany – Eko-szlif

Beton polerowany – Eko-szlif

Uszkodzona czy zużyta posadzka nie prezentuje się dobrze, ponadto w niektórych przypadkach może być zagrożeniem dla zdrowia pracowników czy działania nieraz bardzo drogich maszyn. Betonowa podłoga w zakładzie pracy powinna być zadbana, w czym możemy pomóc. Oferowana przez nas usługa jest w stanie przywrócić dobry wygląd zużytej posadzce i zapewnić jej pełną funkcjonalność.

Szlifowanie betonu – regeneracja eko-szlif

Szlifowanie betonu to najskuteczniejszy sposób regeneracji posadzki. Nasza usługa może nie tylko poprawić wygląd powierzchni, ale też zwiększyć komfort i bezpieczeństwo w zakładzie pracy. W niektórych przypadkach  jest to wymagane, na przykład w ramach dostosowania wynajmowanej przestrzeni do wymogów nowego przedsiębiorstwa. Niestety, posadzka często jest zaniedbana, co można łatwo stwierdzić po pęknięciach oraz nierównościach. Jej dalsza eksploatacja może w niektórych przypadkach prowadzić do uszkodzenia maszyn przemysłowych. Oferowana przez naszą firmę usługa polega na usunięciu zniszczeń oraz zatrzymaniu degradacji posadzki. Jest to więc inwestycja jak najbardziej opłacalna.
Chcesz odmienić wygląd betonowej posadzki?


Zamów bezpłatną wycenę


Darmowa
prezentacja
5 lat
gwarancji

Eko-szlif to jedna z używanych przez nas metod regeneracji posadzek. Szlifowanie betonu wymaga w tym przypadku zastosowania kilku materiałów ściernych o różnej gradacji, dzięki czemu nasze działanie jest skuteczne. Polerujemy posadzkę, a następnie utwardzamy ją i stosujemy dwuwarstwową impregnację. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych środków, które głęboko penetrują powierzchnię. Ponadto stosujemy preparaty, które nie tylko zabezpieczają posadzkę, ale dodatkowo nadają jej estetyczny wygląd. Beton polerowany dobrze się prezentuje, co zwiększa komfort osób wykonujących swoje obowiązki w zakładzie pracy. Sama firma może również poprawić w ten sposób swój wizerunek. Polerowanie betonu jest jednym z ostatnich etapów naszej pracy w zakresie eko-szlifu. Wykorzystujemy pady diamentowe, które doskonale nadają powierzchni gładkość.

Profesjonalny eko-szlif

Dlaczego warto wybrać nasze usługi? Korzystamy ze sprawdzonych urządzeń oraz stosujemy profesjonalne preparaty impregnujące posadzkę. Zatrudniamy doświadczonych ekspertów, którzy doskonale wiedzą, jak szybko i skutecznie wykonać eko-szlif. Co więcej, działamy o każdej porze dnia i nocy, dlatego możemy dostosować się do wymagań klienta i wykonać polerowanie betonu w momencie, w którym w zakładzie nie wykonuje się pracy. Dzięki temu można uchronić się przed stratami związanymi z przestojem w korzystaniu z obiektu.

Podczas pracy wykonujemy działania na mokro i na sucho. Zawsze chętnie dopasowujemy się do wymagań klientów. Przed wykonaniem usługi możemy przyjechać i wykonać próbę, która pozwoli ocenić, czy podpiszemy umowę i wykonamy usługę w ustalonym później terminie. W razie zainteresowania lub dodatkowych pytań prosimy o kontakt z naszymi specjalistami. Chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości i przygotujemy indywidualną ofertę. Zachęcamy również do skorzystania z naszych innych usług (np. pełnego szlifu, naprawy dylatacji czy naprawy pęknięć i ubytków).