Strona główna Regeneracja posadzek Beton polerowany – Pełen szlif

Beton polerowany – Pełen szlif

 

Doskonale przygotowana posadzka jest najlepszą wizytówką każdego miejsca pracy. Dzięki równej powierzchni wykonywanie codziennych obowiązków staje się jeszcze prostsze. W zależności od wymagań danej firmy jesteśmy w stanie przygotować posadzkę o określonym wcześniej wykończeniu. Dużą popularnością wśród naszych zadowolonych klientów cieszy się beton szlifowany, który już na pierwszy rzut oka zdradza doskonałe przygotowanie do dalszej eksploatacji i wygląda bardzo estetycznie.

Beton polerowany – pełny szlif

Do przygotowania powierzchni w ten sposób wykorzystujemy jedynie najnowocześniejszy sprzęt, którego skuteczność została już potwierdzona wieloma realizacjami. Schemat polerowania opiera się na głębokim szlifowaniu betonu, pozwalającym na usunięcie wszelkich nierówności posadzki, powstałych na skutek intensywnej eksploatacji. W miejscu pracy tego typu zniszczeń oraz ubytków nie da się uniknąć, jednak jak najbardziej możliwa jest ich naprawa.

Zdając sobie sprawę z potrzeb naszych klientów, oferujemy profesjonalną pomoc w tym zakresie. Wszystkie nasze realizacje dokonywane są na tej samej zasadzie. Po szlifowaniu odbywa się skrupulatne polerowanie betonu. W następstwie tego działania możliwe jest uzyskanie idealnie gładkiej powierzchni posadzki, która sprawia wrażenie całkowicie nowej. Jednocześnie oferowana przez nas usługa jest wyjątkowo atrakcyjna cenowo, szczególnie w zestawieniu z ewentualną koniecznością całkowitej wymiany nawierzchni. Z tego względu beton szlifowany będzie idealnym wykończeniem dla wielu przedsiębiorstw, którym zależy na wysokiej jakości w przystępnej cenie.
Chcesz odmienić wygląd betonowej posadzki?


Zamów bezpłatną wycenę


Darmowa
prezentacja
5 lat
gwarancji

Wytrzymałość na lata z betonem szlifowanym

Szlifowana powierzchnia może wydawać się delikatna, jednak rzeczywistość jest zupełnie inna. Beton szlifowany nie tylko doskonale się prezentuje, ale także pozostaje wyjątkowo wytrzymały przez lata. Wszystko dzięki staranności podczas wykonywania usługi – korzystamy z ciężkich urządzeń, które doskonale utwardzają beton, tym samym sprawiając, że posadzka staje się wytrzymała. Do polerowania betonu oraz jego szlifowania używamy padów diamentowych, a także specjalnych siatek, dzięki którym powierzchnia gotowej posadzki staje się idealnie gładka.

Każdy klient może u nas liczyć na wysokiej jakości usługę z zastosowaniem nowoczesnej technologii PS, wykorzystywanej do przygotowywania użytkowej posadzki w formie betonu szlifowanego. W trosce o jak najbardziej zadowalający efekt w trakcie prac korzystamy jedynie ze sprawdzonych rozwiązań o wysokiej skuteczności.

Polerowanie betonu na najwyższym poziomie

W pracy z klientem najważniejsza jest dla nas przede wszystkim otwarta komunikacja, na bazie której jesteśmy w stanie dostosować profesjonalną usługę do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Metoda polerowania betonu doskonale sprawdza się na halach magazynowych lub produkcyjnych, gdzie konieczne jest zachowanie odpowiedniej prezencji. Ważny jest dla nas wygląd każdego metra kwadratowego posadzki, dlatego szlifowania betonu dokonujemy z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły.