Strona główna Posadzki żywiczne Kraków

Posadzki żywiczne Kraków

Ze względu na sporą eksploatację powierzchni przemysłowych przedsiębiorcy stale szukają nowych sposobów na ich wykończenie w celu zapewnienia maksymalnej funkcjonalności pracownikom. Dzięki temu obowiązki mogą być wykonywane sprawniej, prościej oraz staranniej. Wpływa na to wiele czynników, wśród których warto wymienić podłogę. Aby pozwalała ona na komfortową i bezpieczną pracę, trzeba postawić na solidne materiały. Z tego względu coraz więcej przedsiębiorców stawia na posadzki żywiczne w Krakowie, jak i innych miastach.

Z czego powstają posadzki żywiczne? Kraków

Główny materiał, z którego tworzy się posadzki żywiczne to żywica epoksydowa bądź poliuretanowa. Są to mieszaniny cechujące się wysoką elastycznością oraz prostym rozprowadzaniem. Gdy żywica zostanie rozlana na podłoże, zanim zastygnie, zaczyna wypełniać wszelkie szczeliny i dziury, wzmacniając warstwę znajdującą się bezpośrednio pod nią.

Kraków – posadzki żywiczne od najlepszych fachowców

Posadzki żywiczne cechują się doskonałą trwałością oraz wysoką skutecznością. Efekt ten pogłębia się, gdy wykonywane są przez prawdziwych fachowców w branży. Dlatego warto wybierać jedynie renomowane firmy, które odznaczają się długoletnim doświadczeniem oraz ogromną wiedzą w temacie wylewania posadzek żywicznych. W Krakowie nie brakuje prawdziwych profesjonalistów – wśród nich znajduje się nasz zespół.

Jako fachowcy tworzący markę Regeneracja Posadzek doskonale znamy specyfikę pracy z różnego rodzaju podłożami. Dzięki zgromadzonej wiedzy oraz zaangażowaniu w otrzymywane zlecenia potrafimy wylewać w Krakowie posadzki żywiczne na najwyższym możliwym poziomie. Zdajemy sobie sprawę, że na świetną jakość wykonywanych przez nas podłoży składają się zarówno solidne materiały, jak i fachowa praca – dbamy o oba te aspekty.

Posadzki żywiczne, Kraków – cena przygotowania podłoża

Cena wykonania w Krakowie posadzki żywicznej wiąże się z wieloma czynnikami. Ostateczna kwota składa się bowiem z kosztów wykonania kilku warstw, w tym antypoślizgowej, zamykającej, gruntowej czy w końcu samej posadzki. Otrzymaną wartość należy pomnożyć przez powierzchnię (w metrach kwadratowych) podłogi, gdzie ma znaleźć się posadzka. Na koniec trzeba pamiętać również o koszcie robocizny dla fachowca, który wylewa żywicę.

Jeśli chodzi o posadzki żywiczne w Krakowie, cena musi być adekwatna do jakości. Zbyt niska kwota może budzić zastrzeżenia co do efektu, solidności wykorzystywanych materiałów czy renomy wybranej firmy wykonawczej. Natomiast za wysoki koszt może być zupełnie nieadekwatny oraz zawyżony w stosunku do innych propozycji.
Chcesz odmienić wygląd betonowej posadzki?


Zamów bezpłatną wycenę


Darmowa
prezentacja
5 lat
gwarancji