Strona główna Regeneracja posadzek przemysłowych Poznań

Regeneracja posadzek przemysłowych Poznań

Posadzki przemysłowe narażone są na nieustanną, obciążającą eksploatację, a także na ryzyko uszkodzeń zarówno mechanicznych, jak i chemicznych. Wieloletnie podłoże traci swoje właściwości i estetyczny wygląd, dlatego wiele osób decyduje się na regenerację posadzek. Poznań to jedno z miast, w których nasza firma świadczy swoje usługi z tego zakresu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, kadrę wykwalifikowanych specjalistów oraz obszerne, nowoczesne zaplecze maszynowe, dzięki czemu zregenerowana posadzka wygląda naprawdę jak nowa.

Poznań – regeneracja posadzek przemysłowych wykonana przez profesjonalistów

Każde podłoże prędzej czy później ulega zużyciu. Hale przemysłowe czy magazyny to najczęściej bardzo duża powierzchnia. Wielu przedsiębiorców pochopnie decyduje się na całkowitą wymianę podłogi bez uprzedniego sprawdzenia dostępnych opcji. W znakomitej większości przypadków okazuje się, że znacznie korzystniejszą opcją jest regeneracja posadzek w Poznaniu – zarówno pod względem finansowym, jak i praktycznym. Taki zabieg trwa krócej, a ponadto zabezpiecza podłoże przed powstawaniem uszkodzeń oraz działaniem niekorzystnych czynników.

W Poznaniu regeneracja posadzek może odbywać się na sucho lub na mokro, z zastosowaniem odpowiednich środków chemicznych. Za każdym razem wszystkie metody i preparaty dostosowujemy do indywidualnego przypadku, a więc uwarunkowań, wielkości oraz rodzaju zniszczeń i zabrudzeń.

Jak przebiega regeneracja posadzek? Poznań

Zawsze działamy mając na względzie przede wszystkim oczekiwania i potrzeby klienta. Dlatego przed wdrożeniem odpowiednich działań z zakresu regeneracji posadzek w Poznaniu dokonujemy bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny. Każdy klient otrzymuje od nas indywidualną ofertę, a my dokładamy wszelkich starań, by była ona atrakcyjna pod każdym względem.

W Poznaniu regenerację posadzek przeprowadzamy z wykorzystaniem naszego nowoczesnego zaplecza maszyn i akcesoriów. Wśród często używanych przyrządów znajdują się między innymi kamień diamentowy o gradacji 70 oraz dysk kompozytowy o gradacji 100, które służą do przeprowadzenia regeneracji na mokro. W jej ramach wykonujemy pełen szlif lub eko szlif. W pierwszym przypadku usługa obejmuje głębokie szlifowanie i polerowanie, utwardzanie oraz impregnację przeprowadzaną dwustopniowo. Eko szlif natomiast polega na wykonaniu tych czynności z pomocą delikatnego szlifowania.

Podczas regeneracji posadzek w Poznaniu metodą na sucho używamy dysku kompozytowego, którego gradacja wynosi 400 lub 800, a także padów diamentowych ShinePro Buff oraz ShinePro 1800, które znajdują swoje zastosowanie również w szlifie pełnym i eko. Nasze rozwiązania są autorskie, a ich skuteczność potwierdziliśmy już setki razy.

Regeneracja posadzek, Poznań– dlaczego warto nam zaufać?

W przypadku regeneracji posadzek w Poznaniu nasz profesjonalizm przekłada się na znaczny wzrost komfortu pracowników w czasie wykonywania swoich obowiązków. Nasze doświadczenie i wiedzę budowaliśmy bowiem przez 20 lat. Działamy szybko, sprawnie, precyzyjnie i skutecznie – powierzchnię wynoszącą 1000 metrów kwadratowych potrafimy profesjonalnie naprawić i zregenerować w 1 dobę. Regeneracji posadzek w Poznaniu podejmujemy się bez względu na powierzchnię podłoża, rodzaj przestrzeni czy lokalizację. Sprawiamy, że posadzka staje się estetyczną wizytówką miejsca pracy, stwarzającą do niej optymalne warunki.

Serdecznie zapraszamy do współpracy! Regenerację posadzek w Poznaniu wykonujemy tak, by była satysfakcjonująca dla klienta pod każdym względem – również cenowym.