Strona główna Maszynowe czyszczenie posadzek

Maszynowe czyszczenie posadzek

Nie ulega wątpliwości, że powierzchnia podłogowa narażona jest na nieustanną eksploatację. Nawet najbardziej odporne posadzki ulegają zniszczeniu wskutek regularnych migracji osób lub maszyn. Aby przywrócić lśniący, schludny wygląd podłóg, wiele firm i osób prywatnych decyduje się na maszynowe czyszczenie posadzek.

Usługa tego typu jest w stanie przywrócić powierzchniom utracone walory estetyczne i zabezpieczyć określony rodzaj podłogi przed ponownymi zabrudzeniami czy przetarciami. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie czyszczenia oraz konserwacji posadzek.

Maszynowe mycie posadzek – nasza oferta

Podłoga przemysłowa ulega szybkiemu zniszczeniu. Trudno uchronić ją także przed częstymi zabrudzeniami. W halach produkcyjnych bardzo często dochodzi do sytuacji, w których tłusta ciecz czy klej upadają na powierzchnię. Na posadzce z łatwością osadza się również kurz, który powoduje zanik błysku. W efekcie podłoga przestaje wyglądać schludnie, co w wielu przypadkach negatywnie wpływa na wizerunek firmy. Dobrze widoczne, zaschnięte zabrudzenia bywają niezwykle trudne do usunięcia i najczęściej wymagają specjalistycznego sprzętu oraz wysoce skutecznych środków chemicznych.

Nasza firma oferuje kompleksowe maszynowe czyszczenie posadzek. Usługa wykonywana jest w oparciu o indywidualnie dobrany, wieloetapowy plan. Korzystamy z nowoczesnych, a zarazem skutecznych urządzeń oraz specjalistycznych preparatów czyszczących. Po usunięciu wszelkich śladów po zabrudzeniach zajmujemy się także konserwacją i impregnacją powierzchni. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego klienta, terminowe wykonawstwo zlecenia oraz rzetelną współpracę.

Maszynowe czyszczenie posadzek – cennik

W przypadku chęci skorzystania z usługi maszynowego czyszczenia posadzek cennik zależy od szeregu kwestii technicznych. Cena uwarunkowana jest przede wszystkim metrażem powierzchni, jej rodzajem oraz poziomem zabrudzenia. W celu szczegółowego zapoznania się z opisywaną ofertą serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Istnieje także możliwość zgłoszenia się z chęcią nawiązania współpracy lub pytaniem poprzez formularz znajdujący się w zakładce “Kontakt”.

Czysta, wypielęgnowana posadzka niezaprzeczalnie stanowi wizytówkę firmy. Nasza usługa realizowana jest przez profesjonalną kadrę, która posiada wieloletnie doświadczenie w tej branży. Wysoka jakość, konkurencyjna cena oraz indywidualne podejście do klienta to aspekty, które od zawsze stanowią fundamenty naszej działalności.