Naprawa posadzek przemysłowych

Nie ma niezniszczalnych posadzek. Wszystkie prędzej czy później doznają różnego rodzaju ubytków. Dlatego naprawa posadzek przemysłowych w pewnym momencie ich eksploatacji staje się koniecznością, jeśli chce się utrzymać ich właściwości i wygląd. W tym celu warto skorzystać z usług fachowców, którzy wiedzą jak przywrócić użyteczność podłoża i zabezpieczyć je przed dalszymi zniszczeniami.

Profesjonalna naprawa nawierzchni betonowych

Proponujemy kompleksowy remont powierzchni obejmujący naprawę uszkodzeń oraz wzmocnienie betonu. Nasza firma zajmuje się naprawą posadzek przemysłowych niezależnie od stopnia i rodzaju zniszczenia. Prace obejmują m.in.:

  • usuwanie pęknięć i kotew,
  • wypełnianie ubytków i zarysowań,
  • wymianę dylatacji,
  • regenerację zniszczonych części posadzki,
  • naprawa punktowych, liniowych i powierzchniowych uszkodzeń.

Remont posadzki przemysłowej możemy zakończyć również jej impregnacją. Za pomocą markowych środków chemicznych i specjalistycznych maszyn zapewniamy ochronę struktury betonu przed przyszłymi urazami mechanicznymi i działaniem niekorzystnych warunków (np. atmosferycznych). To opcja, która w znaczący sposób wydłuża żywotność posadzki i przygotowuje ją na intensywną eksploatację.

Do pracy wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoki poziom usługi i szybki termin realizacji. Naprawa posadzki przemysłowej może potrwać jedynie kilka godzin przy niewielkich powierzchniach. W stanowczej większości przypadków nie zajmuje to nam więcej niż jeden dzień roboczy.

Po zakończonym zleceniu bierzemy na siebie obowiązek utylizacji odpadów powstałych wskutek prac remontowych.

Zalety naprawy posadzek przemysłowych

Naprawa podłoża jest znacznie tańsza niż skonstruowanie nowej posadzki, a więc decydując się na remont, można zaoszczędzić pieniądze. Naprawa powierzchni betonowych sprawia również, że posadzka nabiera dodatkowej ochrony (za sprawą impregnacji), co jeszcze bardziej zmniejsza koszty eksploatacji.

Działania naprawcze nie pozostają bez wpływu na estetykę powierzchni. Bez uszczerbków prezentuje się znacznie lepiej. W ramach oferowanych usług możemy również nadać lub przywrócić posadzce połysk w stopniu mat, półmat oraz wysoki połysk. Warto również dodać, że zreperowana powierzchnia staje się łatwiejsza w codziennej konserwacji, co pomaga utrzymać ją w czystości przez dłuższy czas.

Bezpieczeństwo remontu posadzki przemysłowej

Stosowane przez nas metody, a także używane wypełnienia i zaprawy są całkowicie bezpieczne dla środowiska i ludzi. Podczas pracy przestrzegamy obowiązujących w danym zakładzie norm i przepisów BHP. Możemy również dostosować się do wymagań klienta dotyczących czasu wykonania naprawy posadzki przemysłowej. Pracujemy zarówno nocą, jak i w dni wolne.

Wszystkich zainteresowanych naprawą nawierzchni betonowych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy niezobowiązującą wycenę zlecenia. Na nasze usługi udzielamy 5-letniej gwarancji.