Szlifowanie betonu

Kompleksowe szlifowanie posadzek betonowych

Zajmujemy się profesjonalnym szlifowaniem posadzek betonowych, wykorzystując innowacyjne technologie, markowy sprzęt oraz preparaty, których skuteczność potwierdzona została badaniami. Nasze usługi skierowane są zarówno do przedsiębiorstw przemysłowych, instytucji, jak i Klientów indywidualnych. Znajdujące się w maszynach diamentowe narzędzia bez problemu poradzą sobie z każdym rodzajem betonowej powierzchni.

W trakcie pracy podejmowane są następujące kroki:

  • usunięcie zniszczonej warstwy zewnętrznej,
  • regeneracja ubytków,
  • równanie i wygładzanie powierzchni,
  • dokładne szlifowanie,
  • utwardzenie przy pomocy preparatów chemicznych,
  • końcowe polerowanie.

Jak każdy rodzaj nawierzchni beton również podlega działaniu czasu. Posadzka brudzi się, niszczy, traci swoje pierwotne właściwości, a ponadto zaczyna nieestetycznie wyglądać. Regeneracja wyeksploatowanej posadzki jest znacznie bardziej opłacalna niż zrywanie jej i wylewanie od nowa. Zajmuje też mniej czasu, co jest ważne w przypadku firm, które nie mogą sobie pozwolić na przestoje w działalności.

Szlifowanie posadzki betonowej – zalety

Posiadamy duże doświadczenie w szlifowaniu i regenerowaniu posadzek betonowych, więc jesteśmy w stanie ograniczyć zużycie materiałów oraz wykonać usługę w ekspresowym tempie. Dzięki temu zyskasz wymierne oszczędności. Ponadto oszlifowana powierzchnia po zakończonej pracy cechuje się zwiększoną wytrzymałością, jest lśniąca i odporna na uszkodzenia, więc jej żywotność zostaje przedłużona, a koszty eksploatacyjne obniżają się.

Chemia, z której korzystamy w trakcie szlifowania posadzek betonowych posiada wymagane atesty i jest bezpieczna dla środowiska naturalnego. Zregenerowaną posadzkę łatwo będzie utrzymać w czystości. Jakość naszych usług potwierdzają certyfikaty i udzielana 5-letnia gwarancja.
Szlifowanie posadzek betonowych planujemy w taki sposób, aby w jak najmniejszym stopniu wpływać na regularną pracę, przebywających na terenie obiektu osób. Cechuje nas elastyczne podejście, więc
dostosujemy się do zaproponowanego przez Ciebie terminu.

Opłacalne szlifowanie posadzek betonowych

Ceny oferowanych usług ustalane są indywidualnie i zależą od wielkości szlifowanej powierzchni, stopnia jej zużycia oraz generalnego poziomu skomplikowania prac, które będziemy musieli wykonać. Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne promocje.
Po wykonaniu zlecenia nasi pracownicy przekażą Ci przydatne informacje na temat właściwej eksploatacji i konserwacji posadzki, abyś jak najdłużej cieszył się efektem uzyskanym dzięki naszym usługom.
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości bądź pytania związane z ofertą, skontaktuj się z nami jak najszybciej, telefonicznie lub mailowo. Udzielimy szczegółowych informacji, umówimy się na darmową wycenę i doradzimy w wyborze najlepszej metody regeneracji powierzchni.
Pięknie wyglądająca, trwała posadzka betonowa podnosi prestiż każdego obiektu, a zwrot z inwestycji następuje w bardzo krótkim czasie. Nie zwlekaj – skorzystaj z naszych usług już dziś!